Мультимодальні навчальні стратегії

Якщо у вас є схильності до кількох стратегій навчання, ви – більшість, оскільки десь від п’ятдесяти до сімдесяти відсотків будь-якої популяції, здається, вписується в цю групу.

Мультимодальні схильності є цікавими і досить різноманітними. Наприклад, у вас можуть бути два сильних уподобання В і A або Ч і K, або у вас можуть бути три сильні уподобання, такі як ВАЧ або АЧК. Деякі люди не мають особливих сильних схильностей щодо стратегій навчання, і їх оцінки майже рівні для всіх чотирьох режимів. Наприклад, один учень отримав оцінки В=9, A=9, Ч=9 та K=9. Він сказав, що пристосувався до режиму, який використовується або запитується. Якщо вчитель або ментор віддавав перевагу письмовому режиму, він перемикався на цей режим для своїх відповідей і для навчання.

Таким чином, мультимодальні схильності дають вам вибір із двох, трьох або чотирьох режимів для взаємодії з іншими. Деякі люди зізнаються, що якщо вони хочуть дратувати, вони залишаються в режимі, відмінному від того, з ким вони працюють. Наприклад, вони можуть вимагати письмових доказів у суперечці, знаючи, що інша особа воліє посилатися лише на усну інформацію. Позитивні реакції означають, що ті, хто має мультимодальні переваги, вирішують підганяти або узгоджувати свій режим з близьким людьми у своєму оточенні .

Якщо у вас є дві домінуючі або рівні схильності, будь ласка, прочитайте стратегії навчання, які стосуються двох ваших варіантів. Якщо у вас є три схильності, прочитайте три списки, які застосовуються, і аналогічно для тих, у яких чотири. Вам потрібно буде прочитати два-три або чотири списки стратегій. Цікаві дані, які нам повідомили люди з мультимодальними перевагами, полягає в тому, що їм необхідно використовувати більше ніж одну стратегію для навчання та спілкування. Вони відчувають себе невпевнено лише з однією. Крім того, ті, хто має одну схильність, часто «отримують результат», використовуючи набір стратегій, які відповідають їхній оснвній схильності.

Ми помічаємо деякі відмінності серед тих, хто є мультимодальним, особливо тих, хто вибрав менше 20 варіантів, і тих, хто обрав більше. Якщо ви вибрали менше 20 варіантів в анкеті, ви можете віддати перевагу тому, щоб ваш найвищий бал був вашою основною схильністю – майже як пріоритетна стратегія навчання. Ви, мабуть, рішучіші за тих, хто обрав 20+ варіантів.